Ostatní produkce

Aroma (jablečné, višňové, hruškové)

Aroma se získává během zpracování čerstvé ovocné šťávy na koncentrát. Při zahušťování ovocné šťávy se uvolní velké množství vodní páry, která obsahuje i cenné aroma. Tyto páry jsou zkondenzovány a na speciálním zařízení dojde k oddělení aroma od vody a je zkoncentrováno. Takto získané aroma je zcela přírodní produkt bez chemické konzervace či přídavku jiných přídatných látek.

Způsob balení: V autocisternách nebo IBC kontejnerech, možnost i dle dohody s odběratelem.

Jablečná vláknina sušená - jablečné výlisky sušené

Jablečná vláknina sušená (neboli sušené jablečné výlisky) vzniká jako vedlejší produkt při lisování čerstvé jablečné štávy. Je to směs suché dužniny, slupek, jádřinců a stopek z jablka, která je šetrně sušena pro zajištění trvanlivosti. Rozlišujeme produkci jablečné vlákniny pro použití jako potravinářské suroviny (ovocné čaje, müsly, cereálie) a nebo se používají jako součást krmných směsí nebo jako krmivo pro hospodářská zvířata jako doplněk vlákniny. Jsou zdrojem přírodních polyfenolů a antioxydačních látek, které hrají důležitou roli při prevenci onemocnění. Zhutňují a aromatizují krmnou dávku.

Po dohodě možnost prodeje i drobným chovatelům koní nebo jiných hospodářských zvířat. Vhodné i jako doplněk stravy pro králíky domácí. Mokré výlisky jsou vhodné i pro myslivecká sdružení jako příkrm divoké zvěře ve svých honitbách a nebo jsou s úspěchem využívány i jako doplňkové krmivo pro pěstování kalifornských žížal (Haplotaxida).

Zbůsob balení: Volně ložené nebo Big Bag vaky případně dle dohody s odběratelem.